reklam
02 Ocak 2023 Pazartesi 11:00:00

Sedat Cengiz, Rahmet-i Rahman’a uğurlandı

Sedat Cengiz, Rahmet-i Rahman’a uğurlandı

Millî Görüş’ün Antalya’daki dava öncülerinden olan Saadet Partisi GİK Üyesi Sedat Cengiz, ahirete irtihal etti. Millî Görüş’ün siyasi partilerinde ve MİLKO’larında önemli görevler üstelenen merhum Sedat Cengiz, canıyla, malıyla davasına hizmet üzere bir ömür yaşadı.

reklam

Merhum Sedat Cengiz, dün öğle namazını müteakip Yeşilbayır Mezarlığı Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Yeşilbayır Mezarlığı’nda defnedildi.
 
“DEĞERLİ YOL ARKADAŞIMIZ, GÜZEL İNSAN”
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, merhum Sedat Cengiz’in vefatıyla ilgili bir taziye mesajı paylaşarak, “Değerli yol arkadaşımız, güzel insan, partimizin Genel İdare Kurulu Üyesi Sedat Cengiz kardeşimizin vefatını derin bir teessürle öğrendim. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve tüm camiamıza sabır ve başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet, makamı âli olsun” ifadelerini kullandı.
 
CENAZEYE YOĞUN KATILIM 
Merhum Sedat Cengiz için düzenlenen cenaze namazına Anadolu Gençlik Derneği (AGD) ve MGV Genel Başkanı Salih Turhan, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcıları Yusuf Sunar, Fatih Aydın, Ersan Bilgin, Saadet Partisi GİK Üyeleri Musa Öztürk, Hasan Güldal, Mehmet Ali Can, Galip Akın, Saadet Partisi Antalya İl Başkanı Ramazan Düzen, AGD Antalya Şube Başkanı Hakan Ülgen, Antalya İl Müftüsü Nazif Fethi Yalçınkaya, Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, siyasi parti ve STK temsilcilerinin yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.
GazeteAntalya.com ailesi olarak merhum Sedat Cengiz’e Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabr-ı cemil niyaz ederiz.
Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, kalabalık ve açık hava görseli olabilir
Bir 1 kişi, ayakta ve açık hava görseli olabilir


reklam
Yorum yap
Daha hiç yorum yapılmadı
reklam
reklam

Namaz Vakitleri
reklam