reklam
09 Ağustos 2022 Salı 01:44:00

​Düzen: “AK Parti artık can çekişmektedir”

​Düzen: “AK Parti artık can çekişmektedir”

Saadet Partisi Antalya İl Başkanı Ramazan Düzen, yaptığı basın açıklamasında gündemi değerlendirdi. Düzen, iktidarın sorununu çözme kapasitesinin tamamen bittiğini söyleyerek, “AK Parti artık can çekişmektedir” dedi.

reklam
Düzen açıklamasını şöyle sürdürdü:
“Bildiğiniz üzere temmuz ayı enflasyon rakamları açıklandı. TÜFE'de %79’ları gördü tabii. Burada dikkatinizi çekerim. Bu rakamlar TÜİK'in rakamları. Bağımsız araştırma grupları
Enflasyon rakamlarının çok daha yüksek seviyelerde olduğunu ortaya koyuyor. Tabii ağızda telaffuz edildiği zaman bir istatistik olduğu için anlamanın kavranılmasında zorlanan bu rakamlar insanlarımız için hayat pahalılığı geçim sıkıntısı mutfakta tencerenin kaynamaması manasına gelmektedir. Bundan sorumlu olan mercilerin ağır edip sorunu çözmek için adımlar atması gerekirken ekonomiden sorumlu bakan Sayın Nebati yabancı ülkenin bir bakanıyla sohbet ediyoruz. Yahu sizin enflasyon çok yüksek dedi.
Ona doğru ama bakın ben bu enflasyonla sokağa çıkıyorum. Siz yüzde onluk enflasyonla sokağa çıkamıyorsunuz dedim şeklinde ekranlarda açıklama yapabiliyor.
Sayın Bakan'ın söylemlerinin ve rakamların bize gösterdiği çok önemli bir gerçek var. O da bu iktidarın sorununu çözme kapasitesinin tamamen bittiğidir.
Mental yorgunluğun ötesinde artık AK Parti can çekişmektedir. En basit sorunlarının dahi kör düğüm olmasını aziz milletimiz hak etmemektedir.
Kimse merak etmesin. Üretime dönük yatırımlar ile milletin emeğine sahip çıkma ile parayı betona değil yatırıma aktarma yöntemiyle ekonomiyi de biz toplayacağız, iş başına gelir gelmez bu krizi çözeceğiz.”
reklam
Yorum yap
Daha hiç yorum yapılmadı
reklam
reklam

Namaz Vakitleri
reklam