reklam
27 Temmuz 2022 Çarşamba 17:03:00

​Manavgat’ta İlaçlama Seferberliği

​Manavgat’ta İlaçlama Seferberliği

Antalya Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı Çevre Sağlığı Şube Müdürlüğü Vektörle Mücadele Birimi ekiplerinin, Manavgat’ta başlattığı vektörle mücadele çalışmaları, Manavgat Belediyesi’nin de desteğiyle devam ediyor.

reklam

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in talimatıyla, Manavgat Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Büyükşehir ekiplerine araç, personel ve ekipman desteği sağlayarak çalışmalara yardımcı oluyor. Manavgat Belediyesi ekipleri, sivrisinek, uçkun, karasinek ve diğer haşerelerle mücadele eden Büyükşehir ekiplerine ihtiyaç doğrultusunda destek veriyor.
 
135 personelle Manavgat’ta görev yapan Antalya Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Manavgat’taki 106 mahallede ilaçlanmadık yer bırakmayacak. Çalışmalarda sabah 08.30-23.30 arasında sivrisinek, kara sinek üreme alanları, gece 03.00-06.00 arası yakarca ve tüm haşere türlerinin ilaçlandığı belirtildi. Ayrıca vidanjör araçlarıyla yağmur suyu kanallarının da temizlenerek üreme alanlarının ortadan kaldırılacağı açıklandı.
 
Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen; “Büyükşehir Belediyesi ekiplerimizle koordineli bir şekilde el ele çalışarak vatandaşlarımızın rahat bir yaz geçirmesini sağlayacağız” dedi. Vatandaşlar, ilaçlama hizmetlerine, ABİM (Antalya Büyükşehir Belediyesi İletişim Merkezi) 444 94 20 numaralı telefonla ulaşabilecek.


reklam
Yorum yap
Daha hiç yorum yapılmadı
reklam
reklam

Namaz Vakitleri
reklam