reklam
30 Haziran 2022 Perşembe 23:50:00

​AGC Üyelerine Özel Eğitim Protokolü

​AGC Üyelerine Özel Eğitim Protokolü

Antalya’da branşlarının tanınmış eğitimcilerinden olan matematik öğretmenleri Yavuz Tunç ve Serdar Kaleli’nin kurucu ortaklığında hizmet vermeye başlayan Tunç Eğitim Kurumları ile Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) arasında imzalanan protokol kapsamında, AGC üyesi gazeteciler ve birinci derece yakınları, Tunç Eğitim Kurumları’ndaki TYT- AYT – LGS – YDT sınavlarına hazırlık kurslarının tümünden yüzde 50 oranında indirimle faydalanacak.

reklam

Tunç Eğitim Kurumları kurucuları Ömer Tunç, Yavuz Tunç ve Serdar Kaleli; Antalya Gazeteciler Cemiyeti üyesi ve birinci derece yakınlarını için yüzde 50 indirim uygulamayı taahhüt ettikleri protokolü AGC idare merkezinde imzaladı. Yavuz Tunç ve AGC Başkanı İdris Taş’ın imza altına aldıkları protokol kapsamında dershanelerindeki tüm kurslardan gazetecilerin ve ailelerinin liste fiyatı üzerinden yüzde elli oranında indirimli olarak faydalanacağını ifade eden Yavuz Tunç, “Kentin önemli dinamiklerinden Antalya Gazeteciler Cemiyeti ile iş birliği yapmak bizler için gurur vesilesi. Basının bir ulus için ne kadar değerli olduğunun farkındayız ve her zaman destek olmaya hazırız” dedi.
AGC Başkanı Taş, eğitim alanında üyeleri için kıymetli bir protokole imza attıkları için memnuniyetini dile getirirken, “Özellikle evlatlarımız için eğitim hayatları boyunca önlerinde aşmaları gereken birer engel gibi duran sınavlar konusunda dershanelerin önemi yadsınamaz. Eğitim harcamaları da bütçelerimizde önemli bir yer teşkil ediyor. Bu yönüyle protokolümüz, üyelerimizin eğitim konusundaki ihtiyaçlarına daha rahat erişebilmelerini sağlayacaktır. Tunç Eğitim Kurumları yetkililerine teşekkür ediyor, tüm üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu. 


reklam
Yorum yap
Daha hiç yorum yapılmadı
reklam
reklam

Namaz Vakitleri
reklam