reklam
20 Haziran 2020 Cumartesi 08:41:00

Büyükşehir Belediyesi LGS öncesi öğrencilere maske, su ve kalem dağıttı

Büyükşehir Belediyesi LGS öncesi öğrencilere maske, su ve kalem dağıttı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalya’da Liselere Geçiş Sınavı’na (LGS) giren 25 bin öğrenci ve velilerine maske, su ve kalem dağıtımı gerçekleştirdi. 159 okulda yapılan dağıtım öğrenci velileri ve öğrencilerden büyük takdir topladı.

reklam
Antalya Büyükşehir Belediyesi, Başkan Muhittin Böcek’in talimatıyla LGS’ye girecek öğrencilerin sınava girecekleri okulların önünde maske, su ve kalem dağıtım stantları kurdu. Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı görevlileri tarafından sınav öncesi Başkan Muhittin Böcek’in velilere başarı ve selamları iletilerek, ücretsiz su, maske ve kalem desteği sağlandı. Büyükşehir Belediyesi’nin LGS’ye girecek öğrenci ve velisine sunduğu ücretsiz toplu ulaşım imkanının ardından, 159 okulda 25 bin öğrenci ve velilere verdiği su, maske ve kalem desteği büyük beğeni ve takdir topladı.

HİJYEN KURALLARINA DİKKAT EDEĞECİZ
Maske dağıtımından duyduğu memnuniyeti dile getiren Yusuf Tayfur, “Sınav iki oturum aynı maskeyi takmak kötü olabilirdi. Buradan Başkanımız Muhittin Böcek’e teşekkür ediyorum. Başkanım sizin sayenizde hijyen kurallarına dikkat edeceğiz” dedi.

VATANDAŞI DÜŞÜNMESİ ÇOK GÜZEL
Öğrenci velisi Kemal Ulubaş ise “Çok güzel bir uygulama. Büyükşehir Belediyesi’nin vatandaşı düşünmesi kadar güzel bir şey olamaz. Muhittin Böcek’e teşekkür ederiz.”
reklam
Yorum yap
Daha hiç yorum yapılmadı
reklam
reklam

Namaz Vakitleri
reklam